Grįžti

Automatinės fotostudijos verslui

Fototechnika produktų fotografijai

Automatinės foto studijos yra skirtos verslui ir tampa daugelio įmonių kasdienybe, kada jas aktyviai naudoja dizaineriai, produktų vadybininkai, komunikacijos ir marketingo specialistai. Tai šiandieninis įrankis greitam produktų fotografavimui ir komunikacijai.

Dėka automatizuoto proceso ir šiuolaikiškų sprendimų, fotografuoti produktus gali žmonės, kurie neturi labai didelės patirties ir žinių.

Pristatome jums visą Orbitvu (didžiausias ir populiariausias automatinių foto studijų gamintojas) asortimentą.

Orbitvu Alphashot Micro v2 -
juvelyrikos fotografavimui

Kompaktiška automatinė foto studija Aphashot Micro v2, yra skirta fotografuoti mažus produktus, tokius kaip: papuošalai, brangakmeniai, laikrodžiai ir pan.

Šis fotografavimo įrenginys puikiai padės nufotografuoti statines produkto nuotraukas, 360° vaizdus bei nufilmuoti video medžiagą.

Progaminė įranga valdo visus fotografavimo procesus, todėl fotografavimo darbai vyksta labai greitai ir sklandžiai.

Orbitvu Alphashot 360 -
nedidelių daiktų fotografavimui

Alphashot 360 yra automatinė foto studija skirta mažiems ir vidutinio dydžio produktams, tokiems kaip: kosmetika, maža elektronika, akiniai, batai ir kiti produktai.

Įrenginio ir Orbitvu programinės įrangos pagalba galėsite greitai ir kokybiškai daryti statines prekių nuotraukas, fotografuoti daiktus 360° kampu bei filmuoti vaizdo įrašus vos keliais mygtuko paspaudimais.

Orbitvu Alphashot XL -
plačios produktų gamos fotografavimui

Automatinė fotografavimo studija Alphashot XL pritaikyta reikliems vartotojams, kurie siekia fotografavimo komforto ir kokybės. Šiame įrenginyje integruota 50 cm skersmens besisukanti platforma, taip pat ir apšvietimas, kuris yra valdomas iš jūsų kompiuterio.

Alphashot XL suteikia kūrybinę laisvę ir nereikalauja būti profesionaliu fotografu norint pasiekti profesionalių rezultatų.

AlphaTable ir AlphaDesk -
statinių nuotraukų fotografavimui

Alphatable automatinė foto studija – tai profesionali studija fotografuoti prekes iš viršaus. Ji daugiausiai skirta mados pramonei. Ši fotostudija buvo sukurta kaip alternatyva tradicinėms foto studijoms, kurios fotografuoja iš viršaus, tačiau su daugiau funkcionalumų ir naujovių.

Alphadesk foto studija yra kompaktiškas sprendimas, skirtas fotografuoti mažus ir vidutinio dydžio daiktus iš viršutines pozicijos. Tai leidžia ir mėgėjams ir profesionalams greitai ir labai patogiai kurti nuostabias prekių nuotraukas.

Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite.

Orbitvu Alphastudio Compact -
ypač plačiai produktų gamai

Labai patogi ir mobili (ji yra ant ratukų) foto studija galinti aprėpti labai platų prekių asortimentą. Studija išlaiko 100+ kg svorį, net ir sunkūs produktai gali būti be vargo nufotografuoti šioje studijoje.

Integruotas apšvietimas, bei didelė (125 cm) sukimosi platforma šioje studijoje yra tai kas pavers fotografavimą maloniu kūrybiniu procesu.

Orbitvu Alphastudio XXL -
žmonių ir drabužių fotografavimui

Automatinė foto studija Alphastudio XXL skirta įvairaus dydžio daiktams, tokiems kaip: rūbai, baldai ar muzikos instrumentai, o didžiausias šios automatinės studijos privalumas jog galite fotografuoti gyvus žmones.

Su Alphastudio XXL galima nufotografuoti statines 2D prekės nuotraukas,  360º nuotraukas bei filmuoti 360 video.

Orbitvu Fashio Studio -
drabužių ir mados fotografavimui

Orbitvu Fashion studio tai fotografijos studija turinti puikių automatizuotų sprendimų padedančių fotografuoti ir filmuoti  žmones ar didelių gabaritų daiktus.

Pagrindinis šios studijos privalumas jog ji yra idealiai pritaikyta drabužių pramonei. Čia apgalvoti visi procesai – nuo patogių monitorių drabužių modeliams, stilistams ir jų asistentams iki automatizuotų procesų filmavime ir fotografavime. Tai puikus sprendimas įmonėms dirbančioms drabužių ir mados sektoriuose.

Orbitvu Bike Studio -
dviračiams ir dviratininkams

Orbitvu Bike Studio yra dviračių pramonei pritaikyta studija, kurioje galima fotografuoti tiek dviračius, tiek dviratininkus ir jų aksesuarus.

Unikalūs sprendimai leis įvairius dviračius, jų priedus, dviratininkų drabužius, avalynę nufotografuoti greitai ir patogiai, nes Bike Studio yra apgalvotos visos detalės, padedančios gauti puikias dviračių ir dviratininkų nuotraukas.

Orbitvu 360° sukimosi platformos

Orbitvu „Mini“, „Midi“ ir „Maxi“ yra sukimosi platformos, kurias valdo programinė įranga ir jos skirtos produktų fotografavimui 360 ° kampu, o taip pat vaizdo įrašų kūrimui.

Šios trys sukimosi platformų versijos, skirtos įvairių prekių fotografavimui ir filmavimui – nuo batų iki didelių įrenginių, tokių kaip baldai, nedidelės transporto priemonės ir kt.

Greitai atsakysime į visas jūsų užklausas.

Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite.

Esame oficialūs Orbitvu automatinių foto studijų atstovai Baltijos šalyse. Rezervuosime jums patogų laiką demonstracijai ir pateiksime individualų pasiūlymą.

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, Privatumo politika