Grįžti

Spauda

7natos-spauda-ant-tekstilės-ir-įvairių-paviršių

Spauda ant tekstilės ir įvairių paviršių

Profesionalios paslaugos

Suteikiame profesionalią konsultaciją apie spaudos būdus ir galimybes. Atliekame pačius sudėtingiausius spaudos darbus ant įvairių paviršių ir tekstilės gaminių.

Aukščiausia kokybė

Dirbame su naujausiomis spaudos technologijomis ir nuolat siekiame aukščiausios kokybės, tad neabejojame, kad spauda bus ilgaamžė ir kokybiška.

Greitas spaudos atlikimas

Spaudos darbus atliekame per 2-3 d.d., tad visada gausite savo užsakymą laiku.

Administratore

Aš galiu jums padėti

Esu Austėja ir galiu atsakyti į jūsų klausimus susijusius su spauda.

Dirbu su klientais kasdien, puikiai išmanau visus spaudos būdus, todėl lengvai ir greitai galiu papasakoti apie įvairias spaudos technologijas ir patarti, kurios būtų tinkamiausios jūsų pasirinktam produktui.

Spaudos technologijos ir galimybės

Nuolat atnaujiname turimus spaudos įrenginius, patariame ir surandame optimaliausią spaudos sprendimą. Vienas iš svarbiausių mūsų turimos spaudos technologijos privalumų yra tai, kad galime atspausdinti nors ir vieną pageidaujamą produktą, neribojant spalvų skaičiaus, už Jums palankią kainą.

MŪSŲ KLIENTAI

logo new mob
klientu logotipai spaudos paslaugos 7natos
ATSILIEPIMAI

Ką sako klientai apie spaudos paslaugas

Spauda ant įvairių paviršių

“7natos - puikus partneris kai reikia greito ir patikimo sprendimo. Ilgo ir sėkmingo bendradarbiavimo metu įgyvendinome daugelį net ir pačių sudėtingiausių projektų. Esame patenkinti tiek pasiųlymais, tiek aptarnavimo kokybe, tiek greičiu. Džiaugaimėd turėdami puikų partnerį, kuriuos galime tvirtai pasitikėti reklamos gamybos ir verslo dovanų srityje.”

Mantas Švažas

AB “Novaturas” marketingo skyriaus vadovas

Džemperiai su spauda

“Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su reklamos agentūros “7natos” vadybininke Rūta Augulyte. Didelis Ačiū jai, vien tik geriausi atsiliepimai. Į visus mūsų užsakymus ir pageidavimus reaguojama labai operatyviai. prekės visuomet kokybiškos ir pristatomos laiku. Malonu turėti tokį partnerį, kuriam patikėdamas užsakymą, visuomet gali būti ramus, kad jis bus įgyvendintas.”

Gediminas Jačunskas

UAB “Tirola” pardavimų grupės vadovas

Spauda ant tekstilės

“Normalu, kai pradedi dirbti rimčiau, prireikia ir aprangos, dizaino paslaugų, printų ant tos pačios aprangos, dovanų. Kolega Tomas Augulis pasiūlė pasibandyti pas save. Nuo tos dienos “7 natos”/“marskineliai.lt” tapo neatsiejama studijos dalimi. Daugybė striukių, džemperių, marškinėlių, dovanėlių buvo pagaminta per tą laikotarpį. Buvau gavęs ir pigesnių pasiūlymų, bet kai susidėdavo terminai, paslaugos kokybė ir ypatingai nuoširdus bendravimas, abejonių nebeliko. Drąsiai galiu siūlyti esant reikalui pas juos apsilankyti.”

Dainius Žebrauskas “Skruzdėliukas”

“ANT studija” vadovas

Marškinėliai su spauda

“Esame itin patenkinti “7natos” marškinėlių spaudos paslaugomis. Mūsų bendradarbiavimas buvo nepaprastai sklandus ir lengvas - vadybininkė Rūta aiškiai ir draugiškai patarė bei pasiūlė labiausiai mūsų norus atitinkančias paslaugas, marškinėlius ir printus - mums teliko atsiimti ir džiaugtis verslo dovanomis. ZIP FM kreipsis dar tūkstantį kartų.”

Ugnė Mingėlaitė

ZIP FM reklamos projektų vadovė

Spauda ant puodelių ir gertuvių

``Bendradarbiaujame jau ne vienerius metus ir džiaugamės atradę patikimus partnerius. Visada kokybiškai ir greitai atlikti darbai. Profeslionali ir maloni komanda, kuri patars ir pasiūlys geriausią sprendimą.``

Kamilė Dijokaitė

RC savireklamos vadybininkė

Marškinėliai, džemperiai bei krepšiai su spauda

Tai, kad su „7natos“ dirbame jau daug metų, tik įrodo, kad esame laimingas, patenkintas klientas Kad ir su kokiu užsakymu besikreiptume, niekada neišgirdome „NE“. Kartais (dažniau nei norėtume ) paslaugų mums reikia skubiai/greitai/DABAR!, ir dažniausiai būname išgirsti ir mūsų norai būna išpildyti.

Inga Naruševičiūtė

VŠĮ ”Pirmoji kava” projektų vadovė

Marškinėliai ir džemperiai su spauda

Ačiū 7 natos už žaibišką reakciją! Ne kartą, skubiai prireikus pagalbos, komanda rado greitus ir kokybiškus sprendimus mūsų idėjoms. Labai džiaugiuosi mūsų draugyste!

Liucija Masaitytė

UAB ”Kilo Grupė” Culture Officer

Su “7 Natos“ bendradarbiaujame jau ilgą laiką ir esame labai patenkinti. Jų siūlomi produktai kokybiški su vis atsinaujinančiu asortimentu. Kolektyvas labai malonus ir paslaugus, o kilus nesklandumams ar neaiškumams visuomet operatyviai reaguoja ir ieško tinkamiausių sprendimų, suteikdami klientams geriausią patirtį naudojantis jų paslaugomis. Ypač dėkojame projektų vadovei Rūtai, kuri visuomet pataria, paaiškina bei padeda išsirinkti.

Irma Kurtinaitytė

UAB “Caszyme“ administracijos vadovė

Reikalingos spaudos paslaugos?

Susisiekite.

Mūsų komanda yra pasiruošusi suteikti jums aukščiausios kokybės profesionalią konsultaciją ir spaudos paslaugas ant įvairiausių gaminių. Galime įgyvendinti spaudas ant pačių neįprasčiausių produktų.

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, Privatumo politika