Grįžti

Stebinantis įvairumu ir ypatingu prieskoniu, pasitinkantis traškesiu ir brandžiu skoniu, sužadinantis vaizduotę ir maloniai nuteikiantis gomurį, universalus ir estetiškai pateiktas šventinis dovanų rinkinys jūsų partneriams ar klientams.

Pikantiškas kvietinių duonelių traškesys, pagardintas dieviško skonio užtepėlėmis, tiesiog privers čepsėti iš malonumo. Subtilaus skonio šamo, džiovintų baravykų, alyvuogių, baziliko ar saulėje džiovintų pomidorų užtepėlių deriniai puikiai draugauja su čederio sūriu, o šiais skoniais pagardintas brandintas obuolių sūris bus tikros magijos neatrastas stebuklas.
Šį stebuklą galite patiekti ant natūralios akacijos medžio lentelės ir jūs jau pasiruošę neplanuotam vakarėliui.

Estetiškas dovanos įpakavimas magnetinėje dėžutėje, kuri gali būti dekoruota jūsų pasirinktu stiliumi: logotipo ar įvairių ornamentų spauda.
Spauda taip pat galima ant medinės lentelės.

Verslo dovanų rinkinį sudaro:
– Medinė lentelė (19.5X15X0.9 cm), pagaminta iš akacijos medžio. Tai yra natūralus gaminys, todėl kiekvienos prekės spalva ir dydis gali šiek tiek skirtis.
– Brandintas obuolių sūris ( 100 g). Sudedamosios dalys: obuoliai 91%, cukrus 9%. Laikymo vieta: sausa, kambario temperatūros vieta, kur nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai.
– Čederio sūris (200 g)
– 3 skirtingų skonių užtepėlės (190 g). Užtepėlių skonius galima rinktis.
– Kvietinė duonelė (130 g) supakuota permatomame maišelyje.
– Įpakavimo dėžė: visos rinkinyje esančios dovanos supakuotos į spalvotą dovanų popierių, įdėtos į magnetinę dėžę, ant kurios gali būti spausdinamas įmonės logotipas ar pageidaujamas tekstas.

SVARBU!
Rinkinį užsakant su siuntimu, prieš dovanojant rekomenduojame išpakuoti ir gražiai sudėlioti rinkinio turinį.
Dėl saugumo sumetimų, rinkinio prekės siunčiamos supakuotos į specialias pakavimo medžiagas.

Spalva

Aukštis

11

Gylis

23

Plotis

34.5

Dydis

U

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, Privatumo politika